26.09. 2011 SAPELI POLNÁ - Slovan Havlíčkův Brod 2 - 0

Sapeláci zahájili utkání ve velkém stylu,předváděli atraktivní,rychlý,kombinační fotbal a gólman hostí Adamec se měl od první minuty co ohánět.Již v první čtvrthodince zazdili tutovky Rychtecký,Barák i Vacek,břevno hostující branky rozezvučel krásnou střelou Morkus.Ve dvacáté minutě poprvé udeřilo,rychlý výhoz Koubka,dlouhý centr Zamazala,sklepnutí Rychteckého a na závěr neomylný Barák 1 - 0 pro Sapeláky.Domácí úvodní branka ještě víc povzbudila a tak pokračovali v ofenzivní smršti,další šance měli opět Rychtecký,Barák,Špendlíček,tři tutovky zazdil smolař dne Vacek.Těsně před poločasem se urodilo podruhé - Brnického centr našel hlavu Rychteckého a Sapeláci vedli o dva góly 2 - 0.
V druhé půli domáci nenavázali na výkon z prvního poločasu.Hosté prostřídali,zlepšili se,Sapeláci zřejmě ukolébáni příznivým stavem přenechali iniciativu hostům,kteří sice měli více ze hry pro Koubkovu branku však nebyli nebezpeční.V závěrečné desetiminutovce Slovan vystupňoval svůj tlak,ale gólu nedosáhl.Zdramatizování stavu odmítl stoper Tržil,který vykopl míč zpoza překonaného Koubka.
Sapeláci získali tři body zaslouženě,neboť v prní půli byli jednoznačně lepším týmem a zasloužili si vyhrát vyšším rozdílem.
Utkání řídil s velkým přehledem před 120 diváky sudí Stehlík ze Žďáru.
žk: 2-1,poločas 2-0.
Sestava: Koubek-Zamazal,Tržil,Černý,Slezák-Vacek(78.Šebesta/,Morkus /86.Musil/,Brnický,Barák-Rychtecký /90.Zeman/,Špendlíček.