15.05. 2016 FC CHOTĚBOŘ - SAPELI POLNÁ 2 - 4 / 1-2 /

V přímém souboji o šesté místo jsme nastoupili v Chotěboři proti silnému domácímu týmu. Chtěli jsme soupeře překvapit změnou rozestavení našeho celku a to se nám podařilo. Ze zajištěné obrany jsme vyráželi do rychlých brejků a dva z nich dokázal proměnit náš excelentní střelec Jakub Szabó. Domácí tým bohužel těsně před poločasem snížil a v 62. minutě po dlouhém nákopu dokonce vyrovnal, autorem obou gólů byl Odvářka. Sapeláci však chtěli tři body, trenér Petr Dvořáček vyslal na hřiště hrající legendu Milana Špendlíčka a ten svůj tým "přinutil" k maximálnímu výkonu, na jehož konci bylo vítězství našeho týmu! Nejprve král kanonýrů krajského přeboru Kuba Szabó dovršil hattrick a potom po Kubově akci přidal pojistku Filip Dvořáček.

Pochvalu zaslouží celý tým!!! Přesto nejlepší hráči: Jakub Szabó, Tomáš Reiterman, Matěj Brnický.

Góly: 10.,36.,73. Jakub Szabó, 87. Filip Dvořáček  -  43.a 62.Martin Odvářka

Sudí: pánové Rosický, Jílek, Muller.  Žk: 1-2 /  Petr Takács, Petr Barák /, bez vyloučených.  52 diváků.   Delegát svazu: pan Vidlák.

Sestava: Koubek - Takács, Tržil, Reiterman, Barák - Antoš / 69. Špendlíček /, Fišer, Brnický, Dvořáček - Vacek, Szabó.