12.09. 2011 SAPELI POLNÁ - SK Okříšky 2 - 1

Hosté se představili jako kompaktní,důrazný a fotbalově vyzrálý tým,který zcela jistě nebyl na druhém místě tabulky náhodou.Naproti tomu Sapeláci toužící po pokračování vítězné šňůry domácích utkání nepůsobili v prvním poločase až tak přesvědčivě.Hrál se kvalitní fotbal,od šestnáctky k šestnáctce,vyjímkou byla tutovka Rychteckého z desáté minuty,bohužel jeho levačka z pár kroků mířila těsně vedle pravé tyče Fialovy branky.Když už se zdálo,že se půjde do kabin za bezbrankového stavu,tak utekl z poloviny hřiště Brnický,"ronaldovskými " kličkami rozhodil obránce a tvrdou ranou propálil Fialu. 1 - 0.
Druhá půle se již hrála v režii Sapeláků,v 51. minutě po rohovém kopu Brnického a posléze po odraženém míči nekompromisně zakončil Černý.Domácí měli dalši možnosti,několikrát čaroval Fiala,ale zvláště tutovky Vacka,Baráka a několikrát Rychteckého měly přinést další góly,bohužel se tak nestalo a hosté v 74.minutě nečekaně snížili z ojedinělého centrovaného míče.Tato komplikace ve vývoji utkání však nakonec zvrat ve vývoji utkání nepřinesla,Sapeláci si již další domácí vítězství vzít nenechali.V 88. minutě byl vyloučen hostující Tuma za políček Brnickému a chvilku potom už sudí Straka ukončil utkání.Domácí tým i po čtvrté v domácím prostředí dokázal zvítězit a se ziskem pěkných třinácti bodů je na velmi nečekaném 3.místě tabulky,za což patří hráčům i trenérům velké poděkování.
Sudí Straka,poločas 1-0,žk:1-3,čk:88.Tuma /Okříšky/,diváků 80.
Sestava: Koubek-Tržil,Reiterman,Slezák,Černý-Vacek,Brnický,Morkus,Barák-Rychtecký/84.Musil/,Špendlíček.