08.09. 2011 SAPELI POLNÁ - 1.FC Jemnicko 3 - 1

Ve vloženém středečním utkání přivítali Sapeláci na svém hřišti celek Jemnicka,který byl domácím více než vyrovnaným soupeřem.Úvod utkání vyšel lépe Sapelákům,Brnického bomba skončila těsně vedle,rovněž tak Rychteckého hlavičky po rohových kopech Brnického.Ve 12.minutě otálel hostující bek s odkopem,lišák Špendlíček mu vypíchl balon a prudkou střelou prostřelil Kopečka - 1-0.Domácí mohli přidat další branky,ale ani Rychtecký,ani Vacek a Morkus neřešili situace ideálně.Hra se postupně vyrovnávala a v druhé půli prvního poločasu byli hosté lepším týmem,vypracovali si také několik možností,ale buď je zlikvidoval výborný Koubek nebo nemířili mezi tyče,a tak se šlo o poločase do kabin s jednobrankovým náskokem pro Sapeláky.
Druhou půli začali hosté náporem,Sapeláci ho však přestáli a v dalších minutách po nádherných akcích rozhodli utkání.V 52.minutě unikl z poloviny hřiště Rychtecký,před šestnáctkou přihrál Špendlíčkovi,ten obešel i gólmana a zavěsil. 2-0.O deset minut později uvolnil Špendlíčka Morkus a útočník domácích propálil angličanem hostujícího gólmana potřetí.Sapeláci chtěli přidat další góly - Rychtecký,Morkus,Vacek ani Barák však skórovat nedokázali.Blízko svojí čtvrté branky v tomto utkání byl Milan Špendlíček.
Hosté však nesložili zbraně a i nadále působili vyspělým fotbalovým dojmem a neustále zaměstnávali domácí obranu a gólmana Koubka.Ten i přes svůj výtečný výkon musel v 76.minutě kapitulovat po střele Kříže.3-1.
Sapeláci dokázali i ve svém třetím domácím utkání zvítězit a se ziskem 10 bodů se vyhoupli na 5.místo KP.
góly: 12.,52.,62.,Špendlíček - 76.Kříž Fr.
sudí:Kliener /Třebíč/,žk:2-1,diváků:60 /hráno za stálého deště/.
Sestava:Koubek-Tržil,Reiterman,Slezák,Zeman-Vacek.Brnický,Morkus,Barák-Špendlíček /90.Černý/,Rychtecký /84.Musil/.
nejlepší hráči utkání:Špendlíček,Koubek-Krejča T.