16.01. 2016 LEGENDY SAPELI - " VÝBĚR SVĚTA " 10 - 6 / 2-3, 2-2, 6-1 /

Dnešní utkání bylo po dvě třetiny velmi vyrovnané, tým "LEGEND" dokonce musel dotahovat skóre, neboť "VÝBĚR SVĚTA" vedl po dvou třetinách 5-4. V závěru se však potvrdila lepší fyzická kondice a větší vůle po vítězství veteránů, kteří utkání rozhodli ve svůj prospěch.Na ledovou plochu  letos  poprvé vyjel Mára Zamazal a dařilo se mu, jednu branku vstřelil a na dvě přihrál.Objevily se další nové tváře otec a synové Jančí a  Štěpán Waserbauer, všichni podali výborné výkony.

Góly "LEGEND SAPELI":

Špendlíček / Černý, Krpálek /, Lokvenc, Lokvenc / Zamazal, Kajman /, Lokvenc / Kajman /, Lokvenc / Zamazal /, Klíma / Špendlíček /, Kajman / Špendlíček /, Zamazal /Lokvenc,  Jančí Jakub /, Špendlíček /Černý /, Lokvenc / Jakub Jančí /.

Góly "VÝBĚRU SVĚTA":

Roman Jančí, Třeček, Indra, Jančí ml./ Babínek/. Indra / Jančí ml. /, Jančí st. / Indra /.

Sestava "LEGEND SAPELI":

Kliment - Černý - Krpálek, Jakub Jančí - Wasserbauer, Klíma P.- Babínek st.- Špendlíček M., Zamazal - Kajman - Lokvenc.

Sestava "VÝBĚRU SVĚTA":

Křesťan - Kittler - Klíma J.,Jančí st. - Adamec, Třeček - Indra - Jančí ml., Špendlíček K. - Babínek.

První hvězdou utkání je šestibodový Jakub Lokvenc / 5 gólů a 1 asistence./, Druhou hvězdou utkání je čtyřbodový /2+2/ Milan Špendlíček , následují tříbodoví Miloš Indra /2+1/, Kamil Wondrák /1+2/ a Marek Zamazal /1+2/.