05.09. 2011 Moravské Budějovice - SAPELI POLNÁ "A" 2 - 2

Ve třetím utkání na půdě soupeře chtěli Sapeláci konečně bodovat.Již v první minutě utkání utekl po křídle Vacek,odcentroval před branku a před dobíhajícím Rychteckým zachránil domácí gólman Klouda.Ten se musel vypořádat i se sérií rohových kopů.Ve 14. minutě zahrával Brnický rohový kop,jeho ostrý centr našel hlavu Rychteckého a ten jesličkami procedil Kloudu.Potom se dlouhé minuty na trávníku nic zajímavého nedělo až v 32.minutě zlikvidoval Koubek domácím tutovku.O dvě minuty později napřáhl z 25 m nechytatelně Buďa a bylo srovnáno 1-1.Tak skončil i poločas.
Do druhé půle vlétli Sapeláci velmi aktivně a vytvářeli si šanci za šancí.Průnik Morkuse zlikvidoval Klouda,Morkusovu střelu vykopl z prázdné branky domácí obránce,tvrdá střela Brnického skončila nad břevnem domácí branky,Vacek neprostřelil Kloudu.A když nedokázala dvojice Rychtecký -Barák skórovat do prázdné branky,vypadalo to,že už se skóre nezmění,zvláště když se blýskl i Koubek a vychytal střelu Veselého a tutovku Černého.B 84.minutě vypálil z 20m křižnou střelu Špendlíček,Klouda jeho střelu neudržel a Sapeláci šest minut před koncem vedli.Nebylo jim však přáno - o dvě minuty později po sérii nepřesností vyrovnal střelou zpoza šestnáctky Škoda.Sapeláci chtěli v utkání zvítězit,v 90.minutě vysunul Vacek do samostatného úniku Morkuse - asistent sudího však situaci "vyhodnotil" jinak a akci zastavil.I tak patří hráčům poděkování za předvedený výkon a zisk bodu i když mohly být při troše štěstí tři.Sudí:Hitzger,žk 1-4,bez vyloučených.