05.12. 2015 LEGENDY SAPELI - "VÝBĚR EVROPY" 10 - 5 / 5-0, 1-5, 4-0 /

V dalším hokejovém klání vedl tým "LEGEND" po první třetině již 5-0, v druhém dějství byl však jednoznačně lepší "VÝBĚR EVROPY" / 1-5 / a tak se šlo do třetí třetiny za těsného vedení"LEGEND" 6-5. Dlouho to vypadalo že borci v modrých dresech vyrovnají a strhnou vítězství na svou stranu, nakonec však zkušenost znovu zvítězila a čtyřmi brankami potvrdila vítězství LEGEND.

Góly "LEGEND":

Reiterman / Špendlíček M. /, Špendlíček M. / Klíma P. /, Šebesta / Slezák /, Lapeš / Kajman /, Slezák, Klíma P. / Špendlíček M. /, Reiterman / Klíma P., Černý /, Babínek ml. /Kajman /, Černý / Kajman, Klíma P./, Kajman / Černý, Slezák /,

Góly "VÝBĚRU EVROPY":

Tříšek / Jindra /, Jindra / Tříšek/, Lapeš / Klíma J. /, K.Špendlíček / M. Bratršovský /, Jindra / Tříšek /.

První hvězdou utkání byli Petr Klíma a Kamil Wondrák alias Kajman se čtyřmi kanadskými body. Po třech bodech získali Špendla, Slezi, Robajs, Jindra a Tříšek.