14.11. 2015 LEGENDY SAPELI - " VÝBĚR SVĚTA " 11 - 2

hockey2.png

Sapeláci zahájili hokejovou sezónu, hrálo se na HZS v Jihlavě a  ve svižném tempu a někteří hráči se představili ve výborné formě.

První hvězdou utkání byl Petr Klíma / 3 góly + 3 asistence /, který byl taktéž smolařem zápasu s rozraženým rtem od odraženého puku. Druhou hvězdou utkání byl gólman Sapeláků Ivan Kliment, který byl překonán až ve třetí třetině a zlikvidoval i trestné střílení. Třetí hvězdou zápasu byl Robert Černý hrající s velkým přehledem.

Góly a přihrávky:

Legendy Sapeli:

Klíma / Kajman/, Rychtecký /Špendlíček/, Bratršovský / Černý, Babínek/, Kajman /Špendlíček, Krpálek/, Klíma / Babínek/, Kajman /Klíma/, Klíma /Špendlíček/, Krpálek /Bratršovský/, Babínek /Klíma/,Černý /Špendlíček/, Klíma / Bratršovský/, Černý.

"Výběr světa ":

Jindra, Jindra /Tříšek/.

Sestava Legend Sapeli:

Kliment - Černý, Krpálek, Rychtecký - Špendlíček M., Bratršovský, Babínek, Kajman, Klíma.

Sestava "Výběru světa".

Koumar - Klíma, Kittler, Adamec - Matějíček, Babínek ml.,Špendlíček K.,Jindra, Tříšek.

Další utkání je v úterý 17.11. ve 20.00 na HZS v hlavní hale, sraz je v 19.30.

Foto z utkání si můžete prohlédnout zde